APIE LEDELUXE

Susipažinkime, mes esame L’E DELUXE komanda – kūrybinių sielų duetas Asta ir Gerda. Nuo 2020 metų kartu keliaujame kūrybos keliu, augame ir tobulėjame kaip asmenybės, o kartu augame ir kaip įmonė.

L’E DELUXE – tai mūsų vizija ir kūrybinės energijos išraiška. Kiekvieną kartą siekiame sukurti išskirtinę patirtį mūsų klientams, derindamos profesionalumą ir kūrybą.

Mūsų misija – paversti Jūsų svajones realybe. Kiekvienas su mumis įgyvendintas projektas yra unikalus, nes jis kuriamas su meile ir dideliu profesionalumu. Mes tikime, kad estetika ir funkcionalumas gali harmoningai apsijungti, todėl stengiamės, kad tai atsispindėtų ir mūsų darbuose.

Asta ir Gerda – tai dvi skirtingos ir labai papildančios viena kitą kūrybinės jėgos. Asta – tai elegancija, subtilumas ir struktūra, Gerda – tai įkvėpimas ir drąsa eksperimentuoti. Kartu mes kuriame L’E DELUXE – vietą, kur susitinka menas ir gyvenimo kokybė.

Kviečiame jus prisijungti prie mūsų kelionės, kur kiekvienas žingsnis yra kupinas naujų idėjų, džiaugsmo ir kūrybinio pasitenkinimo. Su mumis kiekvienas projektas tampa ne iššūkiu, bet maloniu procesu. L’E DELUXE – tai vieta, kur kiekviena detalė turi prasmę ir vertę.

 

Su meile,
L’E DELUXE komanda

Asta Pociavičiūtė

CEO

Gerda Kučinskienė

Designer