baldu gamyba

MINKŠTŲ BALDŲ GAMYBA

Namai, tai ta erdvė, kurioje mes tampame natūralūs. Tai mūsų saugi erdvė, kurioje mes atsipalaiduojame, mėgaujamės buvimu su savimi ar mylimaisiais.

Būtent tokios erdvės užpildymui mes sukūrėme minkštųjų baldų kolekciją, kurią rasite skiltyje PRODUKTAI/SOFOS ir PRODUKTAI/LOVOS. Mūsų gaminti baldai pažymėti aprašyme „Pagaminta Lietuvoje“.

Labai džiaugiamės ir didžiuojamės galėdami gaminti aukštos kokybės ir savito išskirtinio dizaino minkštuosius baldus Jūsų namams. Daug dėmesio skiriame kiekvienai baldo detalei, juk iš to susideda visa visuma. Visuma, kuri džiugina kasdienoje. Naudojame aukščiausios kokybės medžiagas, kurios mums padeda užtikrinti baldo stabilumą ir patikimumą. Gamyboje dirbantys savo meistrystės profesionalai užtikrina kiekvieno baldo ergonomiškumą ir komfortą.

Atsižvelgiant į vis didėjantį poreikį, gaminame individualius minkštuosius baldus pagal Jūsų brėžinius ar vizualizacijas. Bendradarbiaujame su interjero projektavimo profesionalais ir džiaugiamės, kad galime išpildyti visus Jūsų lūkesčius.

Ir jei turite savo viziją kaip atrodo Jūsų baldas, mes esame čia tam, kad galėtume tą viziją paversti realybe!

 

– L’E DELUXE komanda